SKYWAY

ośrodek lotniczy

ICAO LEVEL

Jeśli posiadasz licencję pilota i chcesz uzyskać uprawnienia do porozumiewania się lotniczym językiem angielskim lub przedłużyć posiadane uprawnienia skontaktuj się z nami. SKYWAY jako jedyna szkoła we Wrocławiu i okolicach organizujemy kursy i egzaminy ICAO Level. U nas możesz się spodziewać:

- 36 godzin wykładów stacjonarnych prowadzonych przez doświadczonych wykładowców wykorzystujących angielski w codziennej służbie lotniczej,

- profesjonalne materiały szkoleniowe,

- niewielkie grupy kursantów, co pozwala nam podejść do każdego w indywidualnie,

Zajęcia i egzaminy odbywają się we Wrocławiu lub na terenie lotniska Mirosławice.

Zapraszamy do kontaktu

 

ICAO LEVEL – TRENING W LOCIE

Jako jedyni w Polsce organizujemy zajęcia praktyczne z angielskiej frazeologii lotniczej.

Jesteś świeżo upieczonym posiadaczem uprawnień ICAO lub nie korzystasz ze swoich uprawnień za często i chciałbyś potrenować bezpiecznie?

Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Jako doświadczeni piloci wiemy, że komunikacja lotnicza potrafi nierzadko wygenerować sporą dawkę stresu, nawet jeśli posługujesz się językiem rodzimym. Dodatkowy czynnik w postaci wymiany korespondencji w języku obcym potęguje te uczucie.

... Zbliżasz się do lotniska, na którym jest duży ruch i masz świadomość, że Twój kontakt ze służbą informacji powietrznej musi być krótki i zrozumiały? Taką sytuację warto przećwiczyć...

Nasi instruktorzy to profesjonaliści. Każdy z nich jest pilotem samolotów komunikacyjnych więc lotniczy angielski to dla nich chleb powszedni. Zgodnie z przygotowanym przez nas programem odbędą z Tobą pierwsze loty, w czasie których potrenujesz angielski w praktyce, nabierzesz doświadczenia i przezwyciężysz swoje obawy.

Z nami Twój pierwszy raz będzie bezpieczny 😉

Zapraszamy do kontaktu